صندوق نذر فرهنگی کوثر بی انتها

null

صندوق کوثر

«مثل آنان که مال خود را در راه خدا انفاق می‌کنند، مثل دانه‌ای است، که هفت خوشه برآورد و در هر خوشه‌ای صد دانه باشد. خدا پاداش هر که را که بخواهد‌، چند برابر می‌کند خدا گشایش دهنده و داناست.» بقره/ ۲۶۱

  • دیر زمانی است که اندوه جانکاه عدم لبیک به ندای « هل من ناصر ینصرنی » شهید کربلا آزارمان می دهد و لب هایمان به ندای جانسوز « یا لیتنی کنت معک »  مترنم می شود و زبانمان ناخودآگاه به ذکر «بابی انتم و امی و نفسی و مالی و اسرتی»  (پدر و مادر و جان و مال و خانواده ام فدای شما باد!) در کام می گردد….
  • … امروز هم باب یاری اهل بیت علیهم السلام همچنان به روی دلدادگان خاندان عصمت و طهارت گشوده است و حریم حجاب و عفت و غیرت و حیا و پاکدامنی، که یادآور چادر خاکی مادرمان زهرا س و میراث بانوی کربلا و دومین سفارش مؤکد شهیدان گلگون کفن مان است، مدافعانی سرسخت و پولادین می طلبد، مدافعانی که حاضرند جان و مال و آبرو و جوانی شان را در این مسیر مقدس، تقدیم جانان کنند.
  • … امروز که یزیدیان زمان کمر همت بسته اند تا هر چه عفت و غیرت و حیا و پاکدامنی است، را به تاراج ببرند و هرزگی و بی حیایی را سکه ی رایج این سرزمین مقدس کنند، نوبت ماست که جانانه ایستادگی کنیم تا فردا نزد شفیعه محشرس و شهیدان مان شرمنده نباشیم.

علاقمندان و مشتاقان فرهنگ علوی و فاطمی و زینبی، می توانند با کمک های مالی خود نام خود را در طومار حافظان میراث بانوی کربلا به ثبت برسانند و با انفاق خود، به حضور در کوثر بی انتهای فاطمی س مفتخر باشند .

 دست یاری شما را در جهت ترویج  عالمانه، هوشمندانه و هنرمندانه ی حجاب و عفت و غیرت و حیا و پاکدامنی می‌فشاریم و کمک‌های شما را برای رسیدن به اهداف والای ذیل پذیرا هستیم.

خوش آمدید!

به حساب خود وارد شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفاً ایمیل یا نام کاربری خود را جهت بازیابی رمز عبور وارد نمایید